Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Изградба и Производство на Скали цена

Дали барате градител за изградба и производство на скали? Имаме 22.269 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници

Колку чини изградбата и производството на скали? Ние често ги обезбедуваме следните услуги во изградба и производство на скали: ориентација, производство и монтажа на скали. Цените за изградба и монтажа на скали се околу 1500-2500 евра по собирно место. Најскапиот предмет во изградбата и производството на скали е обично производството на дрвени скали од цврсто дрво. Други трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, монтажни работи и постгарантен сервис, кои чинат во просек од 20-120 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.269. Веќе не треба да барате: изградба и производство на скали цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Изградба и Производство на СкалиПросечни цени

Ниска цена6 600,00 ден/парче
Просечна цена9 020,00 ден/парче
Висока цена11 000,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник за изградба и производство на скали

За да ја научите точната цена на зградите и производството на скали, испратете го барањето на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ја секоја услуга во категоријата градежништво и производство на скали.

Материјал за производство на скали175.56ден / м2
DUB-дрво скала - дебелина 20mm, ширина 1250mm, висина 1400mm
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Производство на скали, делови за скали132.0ден / парче
Форматирање, работ на врнежи, површински третман - мелење и сликарство акрилни лакови, можеби мариноване, запечатување. Цената е без материјал.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Скали Фокус880.0ден / сите
Во фокусот на неправилни скали; без недоволни; со подвозници.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Скали монтажа.1760.0ден / сите
Инсталација на неправилни скали; без недоволни; со подвозници.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Дрвени СкалиКолку чинат дрвените скали? За дрвени скали често ги обезбедуваме следните услуги:...
Дрвени Огради за СкалиКолку чини дрвена ограда? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за дрвени...
Железни ОградиКолку чини фалсификувана ограда? Често ги обезбедуваме следните услуги за фалсификувани огради:...
Метални СкалиКолку чинат металните скали? За метални скали често ги обезбедуваме следните услуги:...
СкалиКолку се скалите воденица? Често ги обезбедуваме следните услуги за скали за...
Скали од Не'рѓосувачки ЧеликКолку чинат скалите од нерѓосувачки челик? За скали од не'рѓосувачки челик, ние...
Ограда од Не'рѓосувачки ЧеликКолку чини оградата од нерѓосувачки челик? Често ги обезбедуваме следните услуги за...
Пловечки СкалиКолку чинат самоносечките скали? За самоносечки скали често ги обезбедуваме следните услуги:...
Стаклена ОградаКолку чини стаклена ограда? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за стаклени...
Спирални СкалиКолку чинат спиралните скали? За спирални скали често ги обезбедуваме следните услуги:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?