Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Инсталација на Врати цена

Барате градежен столар за монтажа на врати? Имаме 25.790 градежни столари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
33.161 регистрирани професионалци
88.966 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини монтажата на вратата? При монтажа на врати често ги обезбедуваме следните услуги: ориентација, транспорт и монтажа на врати. Цените за монтажа на вратите се околу 30-190 евра по парче. Најскапата ставка во монтажата на вратите е обично поставувањето на сигурносни врати. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: алат, кит, клучеви и брава, кои чинат во просек од 15-50 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 25.790. Не барајте повеќе: склопување на вратата ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа од нас.

Исто така види:Услуги
33.161 регистрирани професионалци
88.966 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Инсталација на ВратиПросечни цени

Ниска цена2 145,38 ден/парче
Просечна цена5 629,49 ден/парче
Висока цена8 109,55 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Сигурносни ВратиКолку чини безбедносна врата? За сигурносни врати, ние често ги обезбедуваме следните...
Дрвени Влезни ВратиКолку чини дрвена влезна врата? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за...
Алуминиумски Влезни ВратиКолку чини алуминиумска влезна врата? Често ги обезбедуваме следните услуги за алуминиумски...
Внатрешни ВратиКолку чини внатрешната врата? Често ги обезбедуваме следните услуги за внатрешни врати:...
Поправка или Замена на БравиКолку чини поправка или замена на бравата? При поправка и замена на...
Пластични Влезни ВратиКолку чини пластична влезна врата? Често ги обезбедуваме следните услуги за пластични...
Лизгачки ВратиКолку чини лизгачка врата? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за лизгачки...
Реставрација на ВратаКолку чини реновирањето на вратата? При реновирање на вратите често ги обезбедуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: Mar 16, 2023