Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Инсталација на Тоалет цена

Дали барате водоводџија за поставување на тоалет? Имаме 26.087 водоводџии во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку чини инсталација на тоалет? При поставување на тоалет често ги обезбедуваме следните услуги: исклучување на стариот тоалет, поврзување на геберит, поставување на биде, монтажа на тоалетното седиште. Цените на монтажата на тоалетот се околу 15-20 евра по парче. Најскапиот предмет во инсталацијата на тоалетот е обично поставување на тоалет со далечински управувач. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: тоалет даска, трошоци за испорака, додатоци за држење за тоалет, кои чинат во просек од 5-45 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 26.087. Не барајте повеќе: цена за инсталација на тоалет, ги добивате најдобрите зделки и квалитетна работа со нас.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Инсталација на Тоалет Просечни цени

Ниска цена55,88 ден/парче
Просечна цена75,02 ден/парче
Висока цена88,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на тоалетна инсталација

За да ја научите точната цена на инсталацијата на тоалетот, испратете ја побарувачката на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категоријата инсталација на тоалетот.

Инсталација на тоалет од нерѓосувачки челик со мијалник105,60ден / парче
Инсталација на тоалети од нерѓосувачки челик со мијалки со мијалник од мијалник.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Инсталација на високоплашни плитки тоалети268,40ден / парче
Инсталирање на високи, пластични флеки тенкови со катче вентил.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Инсталација на уреди за ниско ниво натоварено71,72ден / парче
Инсталација на ниско-израмнети, пластични резервоари со катче со аголни вентили.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Инсталација на флеш керамички тоалет тенкови70,40ден / парче
Инсталација на керамички, флеш тенкови на тоалети со странични полнење.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
ВодоводџијаКолку чини водоводџија? Често ги обезбедуваме следните услуги за работниците во вода:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?