Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Инсталација на Домашно Кино цена

Дали барате сопруг на час за да поставите домашно кино? Имаме 19.860 сопружници на час во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини инсталација на домашно кино? При инсталирање на домашно кино, често ги обезбедуваме следните услуги: поставување и вградување на кабли, поврзување на опрема за звук и телевизија. Цените за поставување на опрема за звук и репродукција се околу 30-50 евра по парче. Најскапиот предмет во инсталацијата за домашно кино е обично вклучувањето на IoT системи. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: трошоци за испорака, држач за ТВ, аудио интерфејс, кој чини во просек 15-70 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 19.860. Не барајте повеќе за инсталација на вашето домашно кино, со нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Инсталација на Домашно КиноПросечни цени

Ниска цена132,00 ден/парче
Просечна цена176,00 ден/парче
Висока цена220,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник за инсталација на домашно кино

За да ја научат точната цена на домашната театарска инсталација, испратете го побарувачката на нашите докажани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категорија инсталација на домашно кино.

Монтажа Почетна Hi-Fi132,00ден / год
Монтирање на Hi-Fi, пуштање во работа и упатство за работа.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Инсталација на домашен театар132,00ден / год
Инсталација на домашен театар, пуштање во работа и работење.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Инсталирање на SoundBaru.132,00ден / год
Инсталирање на SoundBar Стартување и инструкции за работа.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Инсталирање на ДВД-а, звучници132,00ден / год
DVD инсталација, звучници во работа и упатство за работа.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
МајсторКолку чинат услугите на сопругот на час? Често ги правиме следните услуги...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?