Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Инспекција на Шахти цена

Дали барате градител за инспекциски шахти? Имаме 22.098 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат шахтите за проверка? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за инспекциски шахти: инсталација на инспекциска шахта, поправка и замена на водоводни и одводни системи. Цените на инспекциската комора се околу 70-160 евра по парче. Најскапата ставка во рамките на инспекциските шахти е обично воспоставувањето на канализациска врска со канализационата цевка. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: итна служба, спирално мелење, чистење под притисок, кои чинат во просек од 100-350 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.098. Не треба повеќе да барате: цена на шахти за проверка, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Инспекција на ШахтиПросечни цени

Ниска цена266,20 ден/парче
Просечна цена518,76 ден/парче
Висока цена677,60 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на прегледачки шахти

За да ја научите точната цена на прегледот, испратете го побарувачката на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата на вратило на ревизијата.

Извезда576,40ден / парче
Begu фрлен железо бетон, оптоварување класа A15, за ревизија на шахтите DN 630 до 1000.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Вода метар армирано бетонски вратило2 336,40ден / парче
Bg, lxšxv 1200x900x1800 mm, lxsxv 1200x900x1800 mm, волумен 1,9 м3.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Водимастер и фитинг вратило9 812,00ден / парче
Водомер и фитинг засилен бетонски вратило BG, LXŠXV 2500x1200x1800 mm, волумен 5.4 м3.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Шакција за ревизија на канализацијата DN 400/2000748,00ден / парче
Ревизијата вратило се состои од ДНК на вратило со четири DN200 влезови, продолжување на вратило (брановидни рерни DN400) и пластични отвори со товарниот капацитет од 2000 кг.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Градење ТемелиКолку чинат земјените работи? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за време...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?