Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Инспекција на Оџак цена

Дали барате оџачар за да го прегледа оџакот? Имаме 19.028 оџачари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.766 регистрирани професионалци
87.794 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини проверка на оџакот? При проверка на оџакот често ги обезбедуваме следните услуги: преглед и чистење на оџаци и чадови. Цените за контрола на оџакот се околу 30-60 евра по парче. Најскапиот предмет при проверка на оџакот е обично одобрението за оџакот. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: постава, глодање и покриви од оџаци, кои чинат во просек од 15-130 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 19.028. Не барајте повеќе: ревизија на цената на оџакот, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.766 регистрирани професионалци
87.794 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Инспекција на ОџакПросечни цени

Ниска цена132,00 ден/парче
Просечна цена192,50 ден/парче
Висока цена264,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник ревизија Комин.

За да ја научите точната цена преглед на оџакот, испратете го барањето на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата за ревизија на Комин.

Cloudacia Оџак264,00ден / парче
Елаборација на извештај за преглед на оџакот на оџакот.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Камера инспекција132,00ден / парче
Видеона Оџак камера. Формирање на евиденција.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Чистење на синџирот88,00ден / парче
Чистење, проверка и ревизија на оџаците. Дизајн на порака.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Консултација132,00ден / год
Часовна стапка за консултации за ревидирање на оџакот.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Мајстор за ПокривиКолку чини водоводџија? За време на работата на водоинсталатерот често ги извршуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?