Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Инспекции и Ревизии цена

Дали барате инспектор за инспекции и ревизии? Имаме 27.728 инспектори во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку чинат инспекциите и ревизиите? За време на инспекциите и ревизиите, често ги обезбедуваме следните услуги: инспекција и проценка на единицата, проценка на состојбата. Цените на инспекциите и инспекциите се околу 190-250 евра по производство. Најскапата ставка во инспекциите и ревизиите е обично елиминирање на дефектот на единицата. Останатите трошоци може да вклучуваат: заверка, стручни испити, транспортни трошоци, кои чинат во просек од 20-120 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 27.728. Не барајте повеќе: инспекции и ревизии на цените, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Инспекции и РевизииПросечни цени

Ниска цена831,60 ден/парче
Просечна цена994,40 ден/парче
Висока цена1 100,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на инспекции и ревизии

За да ја научат точната цена на инспекциите и ревизиите, испратете го побарувачката на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата за инспекција и ревизија.

Блешкизодод.58,52ден / парче
Проверка на државата и безбедноста на молња. Дизајн на порака.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Проверете ги поддршката и возачите на олово1,10ден / М.
Проверка на статусот и безбедноста на поддршка и водечки возачи.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Тур на електрична инсталација13,20ден / парче
Турнеја на електричната инсталација со бројот на продавници во рамките над 5.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Ревизија на електрични рачни алатки25,52ден / парче
Ревизија на електрични рачни алатки без резолуција на изведбата.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Инженери, Инженерски ДизајнКолку чинат дизајнерите и дизајнот на зградите? Ние често ги обезбедуваме следните...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?