Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Информатички Технологии и Развој цена

Дали барате програмер за тоа и програмирање? Имаме 5.999 програмери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини ИТ и програмирање? Во ИТ и програмирањето, ние често ги обезбедуваме следните услуги: креирање на веб-страници, апликации и софтвер. Цените на услугите за информатичка технологија и креирањето кодови се околу 200-3.000 евра по проект. Најскапата ставка во ИТ и програмирањето е обично целосно создавање и имплементација на софтвер. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: консултации, вградување коментари, проширување на функционалностите, кои чинат во просек од 20-200 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 5.999. Не барајте повеќе: ИТ и програмска цена, со нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Информатички Технологии и РазвојПросечни цени

Ниска цена1 261,92 ден/Операција
Просечна цена2 706 704,00 ден/Операција
Висока цена3 960,00 ден/Операција
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Компјутерски и ИТ УслугиКолку чинат компјутерските и ИТ услугите? За компјутерски и ИТ услуги, ние...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?