Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Индустриски Подови цена

Дали барате поплочувач за индустриски подови? Имаме 24.312 благајници во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.766 регистрирани професионалци
87.794 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат индустриските подови? За индустриски подови, често ги обезбедуваме следните услуги: нанесување на длабока пенетрација, премази за средни механички оптоварувања и израмнување на нерамнините. Цените на подовите од епоксидна и полиуретанска лиена се движат околу 15-30 евра за м2. Најскапиот предмет во индустриските подови обично се бетонските конструкции на индустриските подови. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: изнајмување машини за сечење и обработка на бетон, машини за брусење и мистрија, кои чинат во просек од 50-250 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 24.312. Не барајте повеќе: индустриски подови цена, со нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.766 регистрирани професионалци
87.794 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Индустриски ПодовиПросечни цени

Ниска цена65,56 ден/м2
Просечна цена85 008,00 ден/м2
Висока цена127,60 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на индустриски подови

За да ја научите точната цена на индустриските подови, испратете го побарувачката на нашите докажани експерти и на тој начин добивате повеќе понуди. Види цени за поединечни услуги во категоријата индустриски подови.

Површински третман со индустриски тротоари 2 мм27,72ден / м2
Површински третман со индустриски (оклопни) подови, силикон, лесна операција, 3 мм дебели.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Површински третман со индустриски тротоари69,30ден / м2
Површински третман со индустриски (оклопни) тротоарите, цемент, умерено работење, дебелина од 5 мм.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Површински третман со индустриски подови наменети за тешка операција141,46ден / м2
Површински третман со индустриски (оклопни) подови, цемент, тешка операција, 10 мм палто.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Површински третман на бетонски подови во мешавината66 792,00ден / м2
Површинска обработка на бетонски подови во мешавина од кристална изолација по цемент база.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Поставување или Замена на ПодовиКолку чини поставување или замена на подот? При поставување или замена на...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?