Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Индустриски Гаражни Врати цена

Барате монтер за индустриски гаражни врати? Имаме 18.195 монтери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.766 регистрирани професионалци
87.794 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат индустриските гаражни врати? Често ги обезбедуваме следните услуги за индустриски гаражни врати: дизајн, производство, монтажа и сервис на гаражни врати. Цените на пресечните индустриски порти за гаражи се околу 800-2.000 евра по парче. Преголемите гаражни врати со систем за автоматско отворање на фотоелементот обично се најскапите предмети во индустриските гаражни врати. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: далечински управувач на капијата, контролна единица, постгарантен сервис, кој чини во просек 20-60 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 18.195. Не барајте понатаму: цена на индустриските гаражни врати, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.766 регистрирани професионалци
87.794 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Индустриски Гаражни ВратиПросечни цени

Ниска цена6 600,00 ден/парче
Просечна цена9 856,00 ден/парче
Висока цена13 200,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на гаражни порти

За да ја научите точната цена на изненадувачките гаражни порти испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата индустриска гаражна порта.

Предлог440,00ден / сите
Дизајн на пресек индустриски порти на гаражата.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Секциска индустриска порта8 800,00ден / сите
Секциска индустриска порта до гаражата, вклучувајќи ги и потребните станици за собранието.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Преголема индустриска порта13 200,00ден / сите
Преголема индустриска порта со автопен систем.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Часовна стапка132,00ден / год
Монтирање индустриска порта - час стапка на инсталација работа.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Гаражни ВратиКолку чинат гаражните врати? Често ги обезбедуваме следните услуги за гаражни врати:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?