Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Игралишта цена

Дали барате градител на игралишта? Имаме 7.552 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат игралиштата? Често ги обезбедуваме следните услуги за детски игралишта: проектирање на опрема за игралишта, изградба и монтажа на поединечни елементи, изградба на песок за деца и рамки за качување. Цените на качувачките рамки се околу 390-590 евра по рамка за качување. Најскапиот предмет во детските игралишта е обично изградбата на тобоган со различни елементи за игра. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: песок, гумени поплочувања и леани гумени површини, вештачка трева, одржување, кои чинат во просек од 100-450 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 7.554. Не барајте повеќе за вашиот избор на игралишта, со нас ќе ги најдете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: ИгралиштаПросечни цени

Ниска цена1 716,00 ден/рамка за качување
Просечна цена2 091,76 ден/рамка за качување
Висока цена2 591,60 ден/рамка за качување
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторДетска игралиште ценовник

За да ја научите точната цена на игралиштата, испратете го барањето на нашите заверени експерти, така што ќе добиете повеќе понуди. Ве молиме погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата на игралишта.

Игра Собрание13 200,00ден / парче
Основно снимање на игри со поглед на кулата 130x130см, висината на смолкот со должина од 145cm и 300cm. Собранието, исто така, вклучува и качување ѕид со јаже, скала, седење под монтажа, кормило, телескоп и 2 до 4 нишалки. Вкупниот услов за вселената, вклучувајќи ја и безбедносната зона, претставува околу 8x6m
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Docodes.88,00ден / м2
Подлога под спортски површини Спорт испрска од дебелина од 20 мм
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Лажна трева110,00ден / м2
Поставување вештачка трева за тениски игралишта, детски игралишта и други спортски површини
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Замав1 760,00ден / парче
VH102K лекување еден-и-пријателски - сите метали, како што е областа на влијанието, е доволен тревник.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Други Производи и УслугиКолку чинат другите производи и услуги? За други производи и услуги, ние...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?