Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Грижа за Стари Лица / Грижа за Инвалиди цена

Дали барате старател за стари лица? Имаме 3.396 старатели во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини грижата за стари лица? Кога се грижиме за стари лица, ние често ги обезбедуваме следните услуги: грижа за стари лица и тешки инвалиди. Цените на медицинските сестри кои нудат грижа за стари и инвалиди се околу 5-9 евра на час. Најскапата ставка во грижата за старите лица обично е грижата за лицата со посебни потреби. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: опрема за дом за социјални услуги, која чини во просек 100-450 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 3.396. Веќе не мора да барате: грижа за стари лица / цена за попреченост, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Грижа за Стари Лица / Грижа за ИнвалидиПросечни цени

Ниска цена13,20 ден/год
Просечна цена23 144,00 ден/год
Висока цена35,20 ден/год
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Нега и Медицинска НегаКолку чини грижата? Во грижата, ние често ги обезбедуваме следните услуги: долготрајна...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?