Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Греење на Ѕидови и Тавани цена

Барате ѕидно и плафонско греење? Имаме 22.119 инженери за греење во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини греењето на ѕидови и тавани? За греење на ѕидови и тавани често ги обезбедуваме следните услуги: фокус, производство, монтажа и сервис на плафонско и ѕидно греење. Цените на опремата за ѕидно и плафонско греење се околу 20-40 евра за м2. Најскапиот предмет за греење на ѕидови и тавани е обично фолијата за греење на таванот. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: материјал за склопување, електрични изолациони ленти, селотејп или капачиња, кои чинат во просек од 10-40 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.119. Не барајте повеќе: цена за греење на ѕидови и тавани, со нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Греење на Ѕидови и ТаваниПросечни цени

Ниска цена123,20 ден/м2
Просечна цена158,40 ден/м2
Висока цена198,00 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на ѕид со тропско греење

За да ја научите точната цена на ѕидот со тропско греење, испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата на ѕид и греење на таванот.

Ѕидно греење321,20ден / м2
Ѕидно греење со систем за стегање; Цевка 10,1x1.1 mm 50 mm Растојание.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Ѕид греење растојание 150 мм189,20ден / м2
Ѕидно греење со систем за стегање; Цевка 10.1x1.1 mm 150 mm Растојание.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Таванот ладење и греење629,20ден / м2
Таванот ладење и греење - цевка 17x2,0 mm, елемент на таванот.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Тавански ладење и греење - цевки 19х2,0 мм651,20ден / м2
Таванот ладење и греење - цевки 19x2,0 mm, елемент на таванот.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Греење, Инженер за Греење Колку чинат парното и куририте? Често ги обезбедуваме следните услуги за греење...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?