Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Графика и Дизајн цена

Дали барате графика за дизајн и графичка работа? Имаме 2.907 графики во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.766 регистрирани професионалци
87.795 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини дизајнот и графичката работа? Често ги обезбедуваме следните услуги за дизајн и графичка работа: приспособени графички дизајни, модификации на постоечка графика, креирање на прирачник за дизајн. Цените на графичките дизајни се околу 20-35 евра на час. Најскапиот предмет во дизајнот и графичката работа е обично комплексен проектен дизајн. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: вградување коментари, дополнителни консултации, кои чинат во просек од 30-60 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 2.907. Не барајте повеќе: дизајн и графичка цена на работа, со нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.766 регистрирани професионалци
87.795 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Графика и ДизајнПросечни цени

Ниска цена660,00 ден/парче
Просечна цена903,76 ден/парче
Висока цена1 271,60 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Компјутерски и ИТ УслугиКолку чинат компјутерските и ИТ услугите? За компјутерски и ИТ услуги, ние...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?