Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Градинарски Мебел цена

Барате столар за градинарски мебел? Имаме 22.057 столари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.760 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини градинарскиот мебел? За градинарски мебел, ние често ги обезбедуваме следните услуги: дизајн, мерење на поставеност и производство на градинарски мебел по нарачка. Цените на градинарската опрема се околу 150-1000 евра по парче. Најскапиот предмет во градинарски мебел е обично производство на мебел од цврсто дрво. Други трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, лак, обработка на дрво, кои чинат во просек од 50-200 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.057. Не барајте понатаму: градинарски мебел ќе ги најдете најдобрите зделки и квалитетна работа кај нас.

Исто така види:Услуги
32.760 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Градинарски МебелПросечни цени

Ниска цена1 667 644,00 ден/парче
Просечна цена4 026 792,00 ден/парче
Висока цена6 595,60 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на градинарски мебел.

За да ја научите точната цена на градинарски мебел, испратете го побарувачката на нашите заверени професионалци, а потоа добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата градинарски мебел.

Производство на мебел.1 183,60ден / м2
Производство на мебел од цврсто дрво: стол, стол, маса, плакарот, маса.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Визуелизација176,00ден / сите
Визуелизација на градинарски мебел произведени.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Консултација220,00ден / сите
Консултации на местото на градинарски мебел.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Инсталација132,00ден / год
Часовни стапки на градинарски мебел.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Столар, Производител на МебелКолку чинат услугите на столар? Често ги обезбедуваме следните услуги за столарски...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?