Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Градинарски Куќи, Колиби цена

Барате градител за градинарски куќи, викендички? Имаме 20.344 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.793 регистрирани професионалци
87.864 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат градинарските куќи? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за градинарски куќи: прилагодена подготовка на проекти, транспорт и монтажа. Цените на градинарски викендички се околу 900-1200 евра по парче. Најскапиот предмет во градинарски куќи обично е производство на куќа со засолниште. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: лакирање, обработка на дрво, кое чини во просек 100-150 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 20.344. Веќе не мора да барате: градинарски куќи, викендички цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.793 регистрирани професионалци
87.864 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Градинарски Куќи, КолибиПросечни цени

Ниска цена8 338,00 ден/парче
Просечна цена9 160,80 ден/парче
Висока цена9 636,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на градинарски куќи и колиби

За да ја научите точната цена на градинарски куќи и колиби, испратете го барањето на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете повеќе услуги во категоријата Градинарски куќи, колиби.

Катка.20 680,00ден / сите
Материјал: смрека, димензија: 300 cm x 480 cm, врати: 124 x 196 cm, прозорец: 2x 98 x 134 см, дебелина на материјалот: 44 mm.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Градина куќа6 600,00ден / сите
Градина куќа со површина од 7,5м2, која може да се користи дали да се наоѓа или складирање на базени, алатки или базен додатоци. Изработена е од зачуваното дрво од смрека. Куќата вклучува прозорци, врати, фитинзи и подот, заклучувајте со клуч. Димензија: 300 cm x 250 cm.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Консултација660,00ден / сите
Консултации за изградба на градина куќа.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Инсталација132,00ден / год
Часовна стапка Изградба на градинарски куќи.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Градина, ГрадинарКолку чини градинар, градинар? Често ги обезбедуваме следниве услуги за градината и...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?