Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Ослободени од данок на доход

Најдете квалификувани професионалци по прифатлива цена

Градежни Материјали
Доставувањето проект е бесплатно
Среќен клиентМногу сум задоволен од целиот процес, од одговорот на барањето за поправка, завршената работа, брзата понуда и договор, брзата поправка, одличната комуникација и разумната цена. Во ред, ви благодарам.
profile image
Matúš K.Клиент
Зошто Вилио?
33.619 регистрирани професионалци
93.463 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини градежниот материјал? Често ги обезбедуваме следните услуги за градежни материјали: продажба на сврзувачки елементи, тули, оџаци, изолација и покриви. Градежните цени се околу 1,20-11 евра по парче. Најскапиот предмет во градежни материјали е обично сува конструкција. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци и алат, кои чинат во просек од 10-40 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 25.551. Не барајте понатаму: градежни материјали, кај нас ќе ги најдете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
КалкулаторЦеновник на градежни материјали

За да ја научите точната цена на градежни материјали, испратете го побарувачката до нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за индивидуални услуги во категорија Градежен материјал.

Детвак блок51,80ден / парче
За ѕидови на бази, визби, базени, бетонски огради, поддршка на ѕидови, бетонски или армирани бетонски ѕидови, столбови, колони и многу повеќе.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Керамички тули56,12ден / парче
Издржливо и временски отпорен, обезбедува долг работен век и на тој начин ја зголемува неговата вредност.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Блоки ytong.220,17ден / парче
Висока топлинска изолација, обработка на светлина и ракување, висока отпорност и сила, отпорност на пожар, ја апсорбира прекумерната влага, со што придонесува за добра внатрешна клима.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Ноова фолија.522,36ден / парче
Заштита од истекување на згради; Благодарение на НОП, тој гарантира отклучен шок и вклучена.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Ламинирано Дрво и ГраѓаКолку чини лепено дрво и призми? Често ги обезбедуваме следните услуги за...
Дрвена ГраѓаКолку чини граѓа и дрво? Честопати ги обезбедуваме следните услуги за градежна...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: Nov 15, 2023