Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Градежна Столарија цена

Дали барате градежен столар за градежна столарија? Имаме 24.025 градежни столари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.719 регистрирани професионалци
87.714 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини градежната столарија? Често ги обезбедуваме следните услуги во градежната столарија: производство на плинтуси, планинско дрво и призми. Цените за производство на мебел по мерка се околу 0,50-7 евра за метар. Најскапиот предмет во градежната столарија е обично производство на дрвени призми. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: изнајмување опрема, пилана и транспортни трошоци, кои чинат во просек од 10-40 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 24.025. Не барајте повеќе за вашата градба: градежна столарија, од нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.719 регистрирани професионалци
87.714 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Градежна СтоларијаПросечни цени

Ниска цена96,80 ден/м2
Просечна цена123,20 ден/м2
Висока цена154,00 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник за изградба на Столартсва.

За да ја научите точната цена на зградата украл, испратете го побарувачката до нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ја секоја услуга во категоријата Градежна дограма.

Инсталација на ѕидни конструкции и врзани партиции од фотографии24.64ден / М.
Инсталација на ѕид и партиции врзани од фотографии, призми, помфрит крос-сечење површина до 100 cm2.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Отстранување на ѕидови и партиции5.28ден / м2
Демонтирање на ѕидови и партиции, од француски кревети, фотографии или осветлени - 0.022 т.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Врзани структури Krovov.58.08ден / М.
Врзните структури Krovov - сечење дел од покривот, дополнување на дел од покривот врзување од помфрит, призмата пресек област над 120 до 224 cm2.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Расклопување на врзани структури Кровов8.8ден / М.
Отстранување на врзани структури на грмушки од било кој сет со наклон до 60 степени од призми, помфрит, Француски помфрит, Слики Крај-пресек Површина 120 - 224 cm2, - 0.014 t.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Столар, Производител на МебелКолку чинат услугите на столар? Често ги обезбедуваме следните услуги за столарски...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?