Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Геодет цена

Дали барате геодет? Имаме 20.781 геодети во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
33.295 регистрирани професионалци
89.947 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини геодет? За геодетите често ги обезбедуваме следните услуги: геометриски планови и геодетски работи. Цените на премерот на земјиштето се околу 90-180 евра по цел. Најскапата ставка во рамките на геодетот е обично геометрискиот план. Останатите трошоци може да вклучуваат: топографија, графичка карта, упис на објектот во катастар, кој чини во просек 50-150 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 20.781. Не барајте понатаму, кај нас ќе ги најдете најприфатливите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
33.295 регистрирани професионалци
89.947 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: ГеодетПросечни цени

Ниска цена396,00 ден/парче
Просечна цена558,80 ден/парче
Висока цена792,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторGEODETA Цена листа

За да ја научите точната цена на Geodeta услугите, испратете го побарувачката на нашите заверени професионалци, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата Геодет.

Изјава528,00ден / парче
Граница граница, групи на згради
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Геометриски план154,00ден / год
Геометриски план за поделба / администрација на недвижен имот; за изградба или структурирана конструкција; За да ја прилагодите границата на недвижниот имот.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Дигитална техничка карта528,00ден / парче
Развивање на мапи со информации за просторот уредување на згради и нивната техничка опрема.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Позиционирање и лифт фокус572,00ден / парче
Документација на документ во електронска форма, врз основа на дизајнерот ја поставува зградата на земјата.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
0,00ден /
summary
create demand
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: May 15, 2023