Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Гаражни Врати со Шарки цена

Дали барате монтер за преклопување на гаражни врати? Имаме 19.814 монтери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.760 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат преклопните гаражни врати? Честопати ги обезбедуваме следните услуги за преклопни гаражни порти: отстранување на старата капија, инсталација на нова пресечна порта, инсталација на електрична инсталација. Цените на преклопните врати за гаражи се околу 320-910 евра по парче. Најскапиот предмет во навалените гаражни врати е обично производството на навалени гаражни врати по мерка. Други трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, кои чинат во просек од 100-350 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 19.814. Не барајте повеќе: цена на преклопни гаражни врати, со нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.760 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Гаражни Врати со ШаркиПросечни цени

Ниска цена2 288,00 ден/парче
Просечна цена3 097,60 ден/парче
Висока цена4 004,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на гаражни порти

За да ја научите точната цена на набљудување гаражни порти Испратете го барањето на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата на гаража портата.

Превртување гаража портата - внатрешна2 930,40ден / парче
Wing Gate - Алуминиумски профили со висина 77 mm, полнење - Полиуретанска пена без чад, тежина - 6кг / м2, таблата со исечоци - алуминиум еден од аглите прилагодени на 45 степени, алуминиумски водич ширина ширина 90 mm, димензија 1500x2000 mm.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Превртување гаража портата - внатрешна3 326,40ден / парче
Винг портата - алуминиумски профили со висина од 77 mm, полнење - пулиетанска пена без чад, тежина - 6кг / м2, таблата со исечоци - алуминиум еден од аглите прилагодени на 45 степени, алуминиумски водич ширина 60 mm, димензија 2000x2000 mm.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Превртување гаража портата - внатрешна4 030,40ден / парче
Wing Gate - Алуминиумски профили со висина 77 мм, полнење - Полиуретанска пена без чад, тежина - 6кг / м2, таблата со исечоци - алуминиум еден од аглите прилагодени на 45 степени, алуминиумски водич ширина ширина 90 mm, димензија 3000x2000 mm.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Превртување гаража портата - внатрешна3 476,00ден / парче
Wing Gate - алуминиумски профили со висина од 77 mm, полнење - пулиетанска пена без чад, тежина - 6кг / м2, таблата со исечоци - алуминиум еден од аглите прилагодени под агол од 45 степени, алуминиумски водич ширина 60 mm, димензија 2250x2000 мм.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Гаражни ВратиКолку чинат гаражните врати? Често ги обезбедуваме следните услуги за гаражни врати:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?