Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Фурнир од Тули цена

Дали барате плочкар за плочки од тули? Имаме 23.676 плочки во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат плочките од тули? Често ги обезбедуваме следните услуги за плочки од тули: геодет, обработка на ѕидни површини и лепење плочки од тули. Цените на облогите од тули се околу 13-28 евра за м2. Најскапиот предмет во обложување на тули е обично фасадна обвивка. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: лепак, инјекциска смеса и гипс, кои чинат во просек од 10-35 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 23.676. Повеќе не мора да барате: цена на плочки од тули, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Фурнир од ТулиПросечни цени

Ниска цена57,20 ден/м2
Просечна цена88,00 ден/м2
Висока цена123,20 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на тули плочки

За да ја научите точната цена на тули плочки Испратете го барањето на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата на тули.

Монтажа на плочки со тули плочки136,40ден / м2
Собрание на плочки од тули плочки поставени во малтер на надворешните ѕидови од 290 x 65 mm.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Монтажа на плочки од тули плочки поставени на надворешни ѕидови139,48ден / м2
Собрание на плочки плочки поставени во малтер на надворешни ѕидови, бела цемент цемент големина 290 x 65 mm.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поправка на плочки со тули плочки13,64ден / парче
Поправка на плочки од тули плочки застаклени големини 290 x 65 mm -0,00161t.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Tiler тула, димензија 250x65x16 mm27 192,00ден / м2
Tiler Trick лице, големина 250x65x16 mm, погоден за инсталација во внатрешноста и надворешноста.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Поставување и Обложување на ПлочкиКолку чини поставување на поплочување и поплочување? При поставување на поплочување и...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?