Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Фризерски Салон, Берберница цена

Дали барате фризер? Имаме 1.022 фризери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.760 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат фризерските услуги? За фризери често ги обезбедуваме следните услуги: третман на коса за дами и господа, третман на брадата за мажи. Цените на услугите за коса и стилизирање се околу 10-100 евра по услуга. Најскапиот предмет во фризерските салони обично е целосна промена на фризурата и шминката за дамите. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци и професионална козметика, кои чинат во просек од 10-60 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 1.022. Не барајте повеќе за вашиот фризерски салон, со нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.760 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Фризерски Салон, БерберницаПросечни цени

Ниска цена110,00 ден/личност
Просечна цена131 912,00 ден/личност
Висока цена160,16 ден/личност
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Советник за ЗдравјеКолку чини здравствениот советник? Ние често ги обезбедуваме следните услуги на здравствените...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?