Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Фреза, Облога на Оџак цена

Барате градител за глодање, облога на оџак? Имаме 22.727 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.766 регистрирани професионалци
87.795 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини мелење оџаци? При мелење оџаци често ги обезбедуваме следните услуги: реновирање, глодање, облога и чистење на оџаци. Цените на облогата на оџакот се околу 15-35 евра по парче. Најскапиот предмет во мелење оџаци е обично целосно мелење оџаци со чистење. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: оџачар, правосмукалка за пепел, заштитна опрема, која чини во просек 10-100 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.727. Веќе не мора да барате: глодање, цена на облогата на оџакот, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.766 регистрирани професионалци
87.795 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Фреза, Облога на ОџакПросечни цени

Ниска цена66,00 ден/отповика
Просечна цена113,30 ден/отповика
Висока цена154,00 ден/отповика
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на мелење, вметнување оџак

За да ја научите точната цена на мелење, вметнување оџак, испратете го барањето на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата за сечење, вметнување оџак.

Мелење во тула ѕидарски1 760,00ден / сите
Населбата на површината на преминувањето на оџакот во тули, отворање на дијаметар до 200 мм и висина на оџакот 4 - 10 m -0,02700 t
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Мелење во петарда2 640,00ден / сите
Населбата на површината на премин на оџакот мелење во камин ѕидарски, отворање на дијаметар до 200 мм и висина на оџакот 4 - 10 m -0.02850 t
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Излегувајќи од телото на оџакот3 300,00ден / сите
Изложување на постоечко тело на оџаци со вметнување од нерѓосувачки челик од нерѓосувачки челик 4-10 m, дијаметар DN 80-2-00 mm
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Фугирање33,00ден / м2
Колони за коса, оџаци, ѕидови и површини од тули со варови
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Специјализирани Градежни РаботиКолку чинат специјализираните градежни работи? Често ги обезбедуваме следните услуги за специјализирани...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?