Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Фотограф, Видео цена

Дали барате фотограф или снимател? Имаме 3.002 провајдери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини фотограф и видео? За фотографи и видеа, често ги обезбедуваме следниве услуги: професионална фотографија, снимање видео, постпродукција, монтажа. Цените на креаторите на фотографии и видео се околу 40-80 евра на час. Најскапиот предмет во услугите на фотографот и видеото е обично изнајмување професионална опрема. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, инкорпорирање на дополнителни барања, кои чинат во просек од 20-100 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 3.002. Повеќе не мора да барате: фотограф, цена на видео, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Фотограф, ВидеоПросечни цени

Ниска цена1 540,00 ден/Акција
Просечна цена2 362,80 ден/Акција
Висока цена3 080,00 ден/Акција
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
Дали овие информации беа корисни за вас?