Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Физиотерапевт цена

Дали барате физиотерапевт? Имаме 975 физиотерапевти во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини физиотерапевт? За физиотерапевтите често ги обезбедуваме следните услуги: физиотерапевтски вежби за деца, возрасни и спортисти. Цените за лекување со физички методи се околу 25-45 евра по третман. Најскапата ставка во услугите на физиотерапевт обично е рачна лимфна дренажа. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, завои за фиксирање и завои за затегнување, кои чинат во просек од 10-20 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 975. Не мора повеќе да барате: физиотерапевтска цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: ФизиотерапевтПросечни цени

Ниска цена110,00 ден/Третман.
Просечна цена161,04 ден/Третман.
Висока цена198,00 ден/Третман.
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Советник за ЗдравјеКолку чини здравствениот советник? Ние често ги обезбедуваме следните услуги на здравствените...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?