Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Ослободени од данок на доход

Најдете квалификувани професионалци по прифатлива цена

Филигрански тавани
Доставувањето проект е бесплатно
Среќен клиентМногу сум задоволен од целиот процес, од одговорот на барањето за поправка, завршената работа, брзата понуда и договор, брзата поправка, одличната комуникација и разумната цена. Во ред, ви благодарам.
profile image
Matúš K.Клиент
Зошто Вилио?
33.505 регистрирани професионалци
92.051 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку чини таванот од филигран? Со филигрански плафон често ги обезбедуваме следните услуги: таргетирање, испорака на монтажни тавански конструкции, бетонирање за таванска конструкција. Цените за монтирање на филигранските плафонски плочки се околу 650 - 800 евра по парче. Најскапиот предмет во рамките на филигранските тавани обично е изградба на тешко достапни места. Други трошоци може да вклучуваат: градежна дозвола, транспортни трошоци, кои чинат во просек од 200-500 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 19.901. Не барајте повеќе: цената на плафонот за филигран, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Градежни РаботиКолку чинат градежните работи? За време на градежните работи често ги обезбедуваме...
Покажи повеќе
КалкулаторЦеновник на филиграни тавани

За да ја научите точната цена на филигран тавани, испратете го побарувачката на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата Филиграни.

Изнајмување кран2 030,66ден / год
Изнајмување кран за движење на панелот
Заедно
год
Внесете побарувачка
Кастинг на бетон.962,12ден / м2
Смесата на бетонот се применува на панели, последователно бесконечен вибратор
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Му Малта.425,72ден / год
Тавански панели се чуваат во минофрлачки кревет
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поддршка за изградба510,86ден / год
Изградба на структура за поддршка за филигрански таванот за панели
Заедно
год
Внесете побарувачка
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: Sep 14, 2023