Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Евалуација и Проценка на Имот цена

Дали барате експерт за проценка на недвижен имот? Имаме 21.260 експерти во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.704 регистрирани професионалци
87.685 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку чини проценката на недвижен имот? Често ги обезбедуваме следните услуги за проценка на недвижности: геодет на недвижности, изработка на фотодокументација за моменталната состојба и изработка на стручни проценки. Цените за проценка на недвижностите се околу 100-400 евра по проценка. Најскапата ставка во проценката на недвижностите е вообичаено изработка на комплетна стручна проценка, вклучувајќи пресметка на техничка вредност, утврдување на општа вредност и задолжителен анекс со информации од катастарот на недвижности, доказ за старост, фокус и цртање на реалната имотна и фото документација. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: административни такси, консултации, подготовка на стручно мислење во повеќе примероци, кое чини во просек 20-200 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 21.260. Веќе не мора да барате: цена за проценка на недвижен имот, со нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.704 регистрирани професионалци
87.685 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Евалуација и Проценка на ИмотПросечни цени

Ниска цена440,00 ден/проект
Просечна цена1 012,00 ден/проект
Висока цена1 540,00 ден/проект
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник за проценка на професионална сопственост

За да ја научат точната цена на експертското мислење на имотот, испратете го побарувачката на нашите сертифицирани професионалци и на тој начин добијте повеќе понуди. Види цени за индивидуални услуги во експертско мислење на недвижен имот.

Експертско мислење за куќа1540.0ден / сите
Извршување на експертското мислење на семејната куќа.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Експертско мислење за стан1320.0ден / сите
Извршување на експертско мислење на станот.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Консултација88.0ден / сите
Консултации за да се направи експертско мислење.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Часовна стапка88.0ден / год
Часовни стапки за инспекција и дизајн на стручно мислење.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Инженери, Инженерски ДизајнКолку чинат дизајнерите и дизајнот на зградите? Ние често ги обезбедуваме следните...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?