Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Електрични Прекинувачи и Приклучници - Инсталација и Поправка цена

Дали барате електричар за инсталирање и поправка на прекинувачи или приклучници? Имаме 26.279 електричари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини инсталирањето и поправката на прекинувачите или приклучоците? При инсталирање и поправка на прекинувачи или приклучници, ние често ги обезбедуваме следните услуги: проверка на состојбата на прекинувачите, поправка и замена на поединечни прекинувачи. Цените за монтажа и замена на приклучоци и прекинувачи се околу 2,9-8 евра по парче. Најскапата ставка во инсталацијата и поправката на прекинувачите или приклучоците е обично замена на прекинувачот на допир. Други трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, инсталација на прекинувачи во паметен дом, кои чинат во просек од 15-200 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 26.279. Веќе не мора да барате: монтажа и поправка на прекинувачи или штекери цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Електрични Прекинувачи и Приклучници - Инсталација и Поправка Просечни цени

Ниска цена12,54 ден/парче
Просечна цена19 668,00 ден/парче
Висока цена35,20 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦена листа инсталација и корекции и фиоки

За да ја научите точната цена на инсталационите и поправните прекинувачи и приклучоци, испратете го побарувачката на нашите сертифицирани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата инсталација и поправка на прекинувачи или фиоки.

Инсталација на приклучокот22,00ден / парче
Инсталација на електричен штекер - прекинувач 2 возач.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Откривање на грешки17,60ден / парче
Проверка, откривање и бришење на грешки - 1 соба.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Инсталирање на разводната табла22,00ден / парче
Собрание за монтирање, пуштање и тестирање на функционалност.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Отстранување на фиоката17,60ден / парче
Отстранување на штекерот и обезбедување на безбедноста на сајтот на штекерот.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
ЕлектричарКолку чини електричар? Често ги обезбедуваме следните услуги за електричари: електрично поврзување,...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?