Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Електрични Панели и Кутии со Осигурувачи - Инсталација и Поправка цена

Барате електричар за дистрибуција и кутии со осигурувачи - монтажа и поправка? Имаме 22.728 електричари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини да се инсталира и поправа кутија за дистрибуција и осигурувачи? Често ги обезбедуваме следните услуги за монтажа и поправка на разводни табли и кутии со осигурувачи: поправка и монтажа на домашни разводни табли, разводни табли за броила за електрична енергија и штекери. Цените на монтажа и поправка на прекинувачот се околу 15-30 евра по операција. Најскапиот предмет во монтажата и поправката на кутијата за дистрибуција и осигурувачи е обично поправка и монтажа на ормар од два метри. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: ролетна, кутија и брава, кои чинат во просек од 1-10 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.728. Не барајте повеќе: дистрибутивни кутии и осигурувачи - цена за инсталација и поправка, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Електрични Панели и Кутии со Осигурувачи - Инсталација и ПоправкаПросечни цени

Ниска цена66,00 ден/Операција
Просечна цена96,36 ден/Операција
Висока цена132,00 ден/Операција
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник за инсталација и поправка на дистрибутивни и осигурителни кабинети

За да ја научите точната цена на инсталацијата и поправка на полето за дистрибуција и осигурување, испратете го побарувачката до нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ја секоја услуга во кабинет за дистрибуција и осигурувачи - инсталација и поправка.

Инсталација на дисертиран и инсталиран кабинет99,44ден / парче
Монтажа на дисертиран и поддржува столб, пластичен кабинет - тип на SR 1.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Замена на делови од istiacich покрива11,88ден / парче
Замена на дел од уредите за чистење pl.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Повторно пластична кабинет74 888,00ден / парче
Кабинетот е пластична за ZSE, SSE, VSE - еднофазна, единство, еден претплатник.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Повторно пластична гардероба (еднофазен / трифазен)121,00ден / парче
Повторно пластична кабинет - еднофазно / трифазно единство, група комбинирани мерења 5-8.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
ЕлектричарКолку чини електричар? Често ги обезбедуваме следните услуги за електричари: електрично поврзување,...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?