Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Електрична Врска цена

Барате електричар за електрично поврзување? Имаме 22.492 електричари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.782 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини електричното поврзување? Често ги обезбедуваме следните услуги за електрични приклучоци: изработка на проект, приклучување, продажба на броила за електрична енергија. Цените за приклучок на струја се околу 200-500 евра по приклучок. Најскапиот предмет во електричното поврзување е обично подготовката на целосен проект за поврзување. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: апликација за електрично поврзување, кое чини во просек од 50-100 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.492. Не барајте повеќе: цената на електричното поврзување, со нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.782 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Електрична ВрскаПросечни цени

Ниска цена239 756,00 ден/парче
Просечна цена329 648,00 ден/парче
Висока цена506,88 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЕлектрична врска ценовник

За да ја научите точната цена на електричните врски, испратете го побарувачката на нашите докажани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ја секоја услуга во категоријата за електрична конекција.

Семејна куќа - врска105,60ден / М.
Семејна куќа врска. Бакар кабел за напојување зачувани лабаво 1-циклуси 0,6/1 kV 4x10, ископување работа, кабел до мелница, backspace 'рж, уредување.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Проект660,00ден / сите
Проект за електрична инсталација
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поврзување за станбена зграда123,20ден / М.
Поврзување за станбена куќа кабел бакар моќ складирана лабаво 1-циклуси 0,6 / 1 kV 4x16, ископување работа, складирање на кабелот, враќање на Rye, уредување.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Надомест за поврзување1 100,00ден / сите
Провизија за поврзување на електрични врски за куќа или станбена зграда.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
ЕлектричарКолку чини електричар? Често ги обезбедуваме следните услуги за електричари: електрично поврзување,...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?