Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Електричар цена

Дали барате електричар? Имаме 27.013 електричари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
33.302 регистрирани професионалци
89.980 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини електричар? Често ги обезбедуваме следните услуги за електричари: електрично поврзување, монтажа на светилки, светлосни тавани, обезбедување и аларм. Експертските цени на струјата се околу 10-15 евра на час. Најскапата ставка во услугите на електричар е обично електрична инсталација. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: ревизија на кутијата за осигурување, замена и поправка на светлечки тела, поправка на фиоки, кои чинат во просек од 10-50 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 27.013. Веќе не мора да барате: електричар цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
33.302 регистрирани професионалци
89.980 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: ЕлектричарПросечни цени

Ниска цена44,00 ден/год
Просечна цена66,00 ден/год
Висока цена88,00 ден/год
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЕлектрична ценовник

За да ја научите точната цена на електричната енергија, испратете го побарувачката на нашите заверени експерти, така што добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата на електричари.

Инсталација на приклучок или прекинувач19,80ден / парче
Инсталирање на излезот или префрлување на полето за инсталација и ангажирање.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Истик.17,60ден / парче
Собранието на прекинувачите во кабинет и ангажман.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Дигенератор.57,20ден / парче
Монтирање и ангажирање на дигестирот
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Термостат66,00ден / парче
Монтажа на термостат за подно греење
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Електрична ВрскаКолку чини електричното поврзување? Често ги обезбедуваме следните услуги за електрични приклучоци:...
Електрична ИнсталацијаКолку чини електричната инсталација? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за време...
ФотоволтаициКолку чини фотоволтаикот? Кај фотоволтаиците често ги даваме следните услуги: инспекција, монтажа,...
Електрични Прекинувачи и Приклучници - Инсталација и Поправка Колку чини инсталирањето и поправката на прекинувачите или приклучоците? При инсталирање и...
Паметни ЖициКолку чини паметно ожичување? Во случај на интелигентни електрични инсталации, ние често...
Инсталација на ОсветлувањеКолку чини монтажата на светилки? При поставување на светилки често ги обезбедуваме...
Електрични Панели и Кутии со Осигурувачи - Инсталација и ПоправкаКолку чини да се инсталира и поправа кутија за дистрибуција и осигурувачи?...
Соларни Панели, Фотоволтаични ПанелиКолку чинат соларните, фотоволтаичните панели? Често ги обезбедуваме следните услуги за соларни,...
Осветлени ТаваниКолку се светли тавани? За лесни тавани, ние често ги обезбедуваме следните...
Системи за Безбедност и Домашен АлармКолку чини безбедноста и алармите во куќата? За безбедносни и домашни аларми...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: May 15, 2023