Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Експерт, Специјалист цена

Дали барате мајстор? Имаме 21.010 шампиони во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини мајсторот? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за мајстори: поправки, ѕидарски работи, активности за подови. DIY цените се околу 8-15 евра на час. Најскапиот предмет во рамките на мајсторите е обично целосно реновирање на бањата. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: бетон, плочки, под и алат, кои чинат во просек од 25-70 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 21.010. Не треба повеќе да барате: мастер цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Експерт, СпецијалистПросечни цени

Ниска цена35,20 ден/год
Просечна цена49,28 ден/год
Висока цена66,00 ден/год
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторМајстор Ценовник

За да ја научите точната цена на главните услуги, испратете го побарувачката на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во мајстор категорија.

Градење на собранието работи (помалку од 4 часа на работа)97,46ден / год
Градежниот собрание работи во рок од помалку од 4 часа; Предизвикувачки, професионални (класа 3).
Заедно
год
Внесете побарувачка
Градење на собранието работи (од 4 до 8 часа на работа)83,16ден / год
Градежниот собрание работи во опсег повеќе од 4 и помалку од 8 часа; Предизвикувачки, професионални (класа 3).
Заедно
год
Внесете побарувачка
Градење на собранието работи (повеќе од 8 часа на работа)77,88ден / год
Градежниот собрание работи во опсег од повеќе од 8 часа; Предизвикувачки, професионални (класа 3).
Заедно
год
Внесете побарувачка
Градење на собранието работи (повеќе од 12 часа работа)71,72ден / год
Градење на монтажа работи во рок од повеќе од 12 часа; барајќи професионалец (класа 3).
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
МајсторКолку чинат услугите на сопругот на час? Често ги правиме следните услуги...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?