Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Ослободени од данок на доход

Најдете квалификувани професионалци по прифатлива цена

Еднокатна куќа
Доставувањето проект е бесплатно
Среќен клиентМногу сум задоволен од целиот процес, од одговорот на барањето за поправка, завршената работа, брзата понуда и договор, брзата поправка, одличната комуникација и разумната цена. Во ред, ви благодарам.
profile image
Matúš K.Клиент
Зошто Вилио?
33.620 регистрирани професионалци
93.522 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници

Колку чинат бунгаловите? Често ги обезбедуваме следните услуги за бунгалови: дизајн, визуелизација, консултации за решенија, подготовка на темели, изградба на куќа, сервис. Цените на еднокатните недвижности се движат околу 120 илјади - 250 илјади евра по куќа. Најскапиот предмет во бунгаловите е обично склопување со употреба на тешки машини. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: градежна дозвола, енергетски сертификат, транспорт и трошоци за вмрежување, кои чинат во просек од 200-3.500 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 20.695. Не барајте повеќе: цената на бунгалов, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Нова ЗградаКолку чини нова зграда? За нови згради, ние често ги обезбедуваме следните...
Покажи повеќе
КалкулаторЦеновник Bungalovov.

За да ја научите точната цена на бунгалов, испратете го побарувачката на нашите докажани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категоријата Бунгало.

Основна плоча3 593,90ден / м2
Сечење на темелите на геодета на семејната куќа, преплавен нафта, означување на базни ремени, ископување на основни ремени
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Изградба на периметарски ѕидови462,07ден / м2
Подлога за ѕидање, вчитување тула, контрола на ѕидарски
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Победник / Вратена инсталација4 920,23ден / парче
Планирање и подготовка, постави нови прозорци и врати, прицврстување, фиксација и запечатување
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Подготовка и изградба на грмушка231 036,72ден / сите
Дизајн на лекови, избор на дрво на грмушки, грмушка
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: Nov 15, 2023