Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Ослободени од данок на доход

Најдете квалификувани професионалци по прифатлива цена

Дрвени подови
Доставувањето проект е бесплатно
Среќен клиентМногу сум задоволен од целиот процес, од одговорот на барањето за поправка, завршената работа, брзата понуда и договор, брзата поправка, одличната комуникација и разумната цена. Во ред, ви благодарам.
profile image
Matúš K.Клиент
Зошто Вилио?
33.622 регистрирани професионалци
93.558 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат дрвените подови? За дрвени подови често ги обезбедуваме следните услуги: отстранување на стариот под, нивелирање на подлогата, нивелирање, површина, пресметка на материјалот и поставување на дрвениот под. Цените на дрвените подови се околу 20-70 евра за м2. Најскапиот предмет во дрвениот под е обично подот од орев. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: материјал за израмнување, гумен чекан, кит, лајсни, пила, кои чинат во просек од 10-100 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 23.253. Веќе не мора да барате: дрвени подови цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
КалкулаторЦеновник на дрвени подови

За да ја научите точната цена на дрвени подови, испратете го побарувачката до нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата дрвени подови.

Дрвени пловечки подови1 890,06ден / м2
Дрвениот лебдечки под е инсталиран од системот CLIK и не е неопходно да се држи класично. Затоа, нејзиното лекување е едноставно и евтино.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Трислојни дрвени подови2 276,66ден / м2
Долниот два слоја што ја формираат структурата обезбедува стабилност. Горниот слој е во согласност со тврдо дрво. Таквите тротоарите обезбедуваат топлина, низок шум и флексибилност.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Масивни дрвени подови3 522,38ден / м2
Масивни подови се направени со едно парче. Овие poldahs се долготрајни со можност за редовно реновирање.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Мијалник под лебдечки под 2 мм73,88ден / м2
На рампа е наменета за намалување на бучавата во собата додека одење и во влијанието. Исто така е погодно за подно греење.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поставување на дрвени подови382,31ден / м2
Инсталација на повеќеслојни дрвени ламела ламели
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Ажурирано на: Nov 15, 2023