Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Дрвени Огради за Скали цена

Барате градител за дрвени огради? Имаме 17.334 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници

Колку чини дрвена ограда? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за дрвени огради: фокус, дизајн на решенија, производство, монтажа, сервис. Цените на дрвените огради се околу 82-185 евра по парче. Најскапиот предмет во дрвените огради е обично производството на атипични огради од врвно дрво. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: брусење, бојадисување, алат, кои чинат во просек од 15-50 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 17.334. Не барајте повеќе: дрвени огради цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.761 регистрирани професионалци
87.786 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Дрвени Огради за СкалиПросечни цени

Ниска цена360,80 ден/парче
Просечна цена573,10 ден/парче
Висока цена814,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на дрвени огради

За да ја научите точната цена на дрвени огради, испратете го побарувачката на нашите верификувани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ја секоја услуга во категоријата дрвени огради.

Инсталација на оградата со полнење од нерѓосувачки челик и закотвување во подот704,00ден / М.
Инсталирање на дрвена ограда на скалите, ребрести од нерѓосувачки челик, подното сидро
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Инсталација на оградата со полнење од нерѓосувачки челик, пченка734,80ден / М.
Инсталација на дрвена ограда на скалите кои го пополнуваат нерѓосувачката ребра, за зацврстување
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Инсталација на Mandrail.123,20ден / М.
Инсталација на скаличка рачка на ѕид
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Скалила Шумоизолација.572,00ден / парче
Инсталација на скалилата Шумоизолација - Крок кутија зајакнување кошница вграден во заден ѕид со дебелина на предградието од 160 до 200 мм
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Изградба и Производство на СкалиКолку чини изградбата и производството на скали? Ние често ги обезбедуваме следните...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?