Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Дрвени Настрешници цена

Барате градител за дрвени шупи? Имаме 24.171 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку се дрвените шупи? За дрвени засолништа, ние често ги обезбедуваме следните услуги: дизајн на засолниште, фокус, производство, монтажа. Цените на дрвените засолништа се околу 300-1200 евра по парче. Најскапиот предмет во дрвените засолништа е обично производство на дрвени засолништа по нарачка. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: дрвени призми, покриви, огради, што во просек чини 100-350 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 24.171. Не барајте повеќе: дрвени бараки цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Дрвени НастрешнициПросечни цени

Ниска цена4 395,60 ден/парче
Просечна цена6 314,00 ден/парче
Висока цена10 648,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на дрвени засолништа

За да ја научите точната цена на дрвени засолништа, испратете го побарувачката до нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ја секоја услуга во категоријата дрвени засолништа.

Шелтер за 1 автомобил6 160,00ден / парче
1 автомобил засолниште со седло покрив, со целосно покриви од пиперки, димензии: 3.2 x 5.0 m
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Шелтер за 2 автомобили9 680,00ден / парче
2 Колекции за автомобили со дрвен покрив, димензии: 5.55 x 5.00 m, колона пресек дел: 140 x 140 mm
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Шелтер за 2 автомобили со акции16 720,00ден / парче
2 заложи за автомобили со акции, димензии: 5.2 x 6,8 m или 5,7 x 6,8 m, со акции во задните 1,8 x 2,6 m
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Шелтер за 1 автомобил со 4 колони9 680,00ден / парче
1 засолниште за автомобили со 4 колони, димензии - колони: 3,0 x 3,5 m, покрив 4.0 x 5,6 m, колона пресек дел: 160 x 160 mm, што се користи од страна на Tatranský профил, асфалт шиндра покривање
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Засолништа и НастрешнициКолку чинат засолништата? За засолништа, ние често ги обезбедуваме следните услуги: фокус,...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?