Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Дрвена Граѓа цена

Барате добавувач за градежно дрво, дрво? Имаме 22.000 добавувачи во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини граѓа и дрво? Честопати ги обезбедуваме следните услуги за градежна граѓа и дрво: производство на планска граѓа, плинтуси, профилно дрво и залепени призми. Цените на дрвените даски, штици и призми се околу 0,30-6 евра за метар. Најскапиот предмет во градежното дрво и дрво е обично производството на смрека призма. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: изнајмување опрема, пилана и транспортни трошоци, кои чинат во просек од 10-60 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.000. Веќе не мора да барате: граѓа, цена на дрво, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Дрвена ГраѓаПросечни цени

Ниска цена8,36 ден/метар
Просечна цена16 016,00 ден/метар
Висока цена26,84 ден/метар
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на градежната дрва и дрво

За да ја научите точната цена на градежното дрво и дрва, испратете го побарувачката до нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категорија Градење на граѓа, дрво.

Одбори и фотовите од смрека844,80ден / м3
Одбори и фотографии од смрека непрекинат непрекинат квалитет и дебелина 13-15 мм, ширина 140-200 мм.
Заедно
м3
Внесете побарувачка
Одбори и фотографии од бор853,60ден / м3
Одбори и фотографии од боровиот непрекинат непрекинат квалитет и дебелина 13-15 мм, ширина 140-200 mm.
Заедно
м3
Внесете побарувачка
Призми од смрто.866,80ден / м3
Призми од смрежана SMREK Одигран квалитет II, Крст дел 76-100 CM2, должина 4000-6500 mm.
Заедно
м3
Внесете побарувачка
Призми од Боровице.963,60ден / м3
Бор призмите неработен играл квалитет I, пресек од 76-100 cm2, должина 4000-6500 mm.
Заедно
м3
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Градежни МатеријалиКолку чини градежниот материјал? Често ги обезбедуваме следните услуги за градежни материјали:...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?