Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Чување Деца цена

Дали барате дадилка за чување деца? Имаме 3.748 старатели во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.757 регистрирани професионалци
87.777 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини чување на деца? Кога се грижиме за деца, ние често ги обезбедуваме следните услуги: долготрајна грижа за деца, кратки и спорадични активности за грижа. Цените на чување деца и чување деца се околу 4-10 евра на час. Специјалните активности за деца обично се најскапиот предмет во детската грижа. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: носење деца на училиште и во кругови, транспортни трошоци кои чинат во просек од 5-30 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 3.748. Не барајте повеќе: чување деца, чување деца, најдобри зделки и квалитетна работа со нас.

Исто така види:Услуги
32.757 регистрирани професионалци
87.777 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Чување ДецаПросечни цени

Ниска цена19,80 ден/год
Просечна цена24 288,00 ден/год
Висока цена30,80 ден/год
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Нега и Медицинска НегаКолку чини грижата? Во грижата, ние често ги обезбедуваме следните услуги: долготрајна...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?