Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Чистење на Прозорци цена

Дали барате чистач на прозорци? Имаме 16.732 средства за чистење во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
33.162 регистрирани професионалци
88.986 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини чистењето на прозорците? При миење на прозори често ги обезбедуваме следните услуги: миење излози, излози, стаклени излози на станбени и нестанбени простории. Цените за чистење на прозорците се околу 6-12 евра за м2. Најскапиот предмет во чистењето на прозорците е обично миење на прозорец со три листови. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: професионални производи за чистење, еколошки алатки за чистење со пареа, кои чинат во просек од 10-50 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 16.732. Повеќе не мора да барате: цена за миење прозорци, кај нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
33.162 регистрирани професионалци
88.986 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Чистење на ПрозорциПросечни цени

Ниска цена25,74 ден/м2
Просечна цена52,35 ден/м2
Висока цена81,52 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторПрозорец на прозорци за перење

За да ја научите точната цена на прозорците за перење, испратете го побарувачката до нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата за перење на прозорци.

Чистење на Windows42,69ден / м2
Прозорци за перење, вклучувајќи рамки, кожи, прозорски прагови од затнат нечистотија.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Перење и чистење на области за толкување64,04ден / м2
Перење, чистење на толкувања и глазирани површини од затнат нечистотија. Површинска импрегнација.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Миење и чистење на ролетни29,89ден / м2
Перење, чистење на внатрешни прозорци ролетни од затнат нечистотии. Примена на заштитниот материјал.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Перење и чистење надвор од надворешни ролетни64,04ден / м2
Перење чистење на надворешни ролетни од затнат нечистотија. Примена на заштитниот материјал.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Услуги за ЧистењеКолку чини чистењето? При чистење често ги обезбедуваме следните услуги: чистење прозорци,...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?
Ажурирано на: Mar 16, 2023