Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Чистење на Оџаци цена

Дали барате оџачар за чистење на оџакот? Имаме 16.964 оџачари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини чистењето на оџакот? При чистење на оџакот често ги обезбедуваме следните услуги: проверка на состојбата на оџакот, чистење на оџакот од катран, поминување на оџакот. Цените за одржување на оџаците се околу 15-30 евра по работа. Најскапиот предмет во чистењето на оџакот е обично целосен ремонт на оџакот. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: правосмукалка за пепел, комплет алатки за чистење саѓи, оџачар, кој чини во просек 10-90 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 16.964. Не барајте повеќе: цена за чистење оџаци, со нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Чистење на ОџациПросечни цени

Ниска цена66,00 ден/парче
Просечна цена93,28 ден/парче
Висока цена132,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЧистење на ценовникот за чистење на оџакот

За да ја научите точната цена чистење на оџакот, испратете го барањето на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата за чистење на оџакот.

Чистење на камилни инсерти88,00ден / сите
Чистење на камилни инсерти
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Чистење соба плочки печка154,00ден / сите
Чистење соба плочки печка
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Чистење кујна шпорет, paecky154,00ден / сите
Чистење кујна шпорет, paecky
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Порака за ревизија374,00ден / сите
Ревизор извештај Kola, проверете и потврдете проверка на оџакот
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Мајстор за ПокривиКолку чини водоводџија? За време на работата на водоинсталатерот често ги извршуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?