Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Чистење на Бунари цена

Барате градител да чисти бунари? Имаме 16.550 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.766 регистрирани професионалци
87.795 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини чистење на бунари? Кога чистиме бунари, често ги обезбедуваме следните услуги: пумпање вода со пумпа со голем проток, чистење на капакот на бунарот и обвивката на опремата за пумпање, отстранување на седиментот и тињата. Цените за одржување на бунарот се околу 150-400 евра по работа. Еколошката дезинфекција е обично најскапата ставка во чистењето на бунарите. Дополнителните трошоци може да вклучуваат: пумпа со голем проток, средство за чистење под висок притисок, дезинфекција, кои чинат во просек од 30-120 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 16.550. Веќе не треба да барате: цена за чистење бунар, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.766 регистрирани професионалци
87.795 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Чистење на БунариПросечни цени

Ниска цена660,00 ден/парче
Просечна цена1 091,20 ден/парче
Висока цена1 716,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на студии

За да ја научите точната цена на бунари, испратете го побарувачката на нашите сертифицирани професионалци и на тој начин добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ги цените за секоја услуга во категорија добро чистење.

Чистење.880,00ден / сите
Чистење и исклучување на дупчат до 15 метри длабочина
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Видео инспекција на студио8,80ден / М.
Инспекција на бунари со видео техники
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Развој на документација88,00ден / сите
Документација на бунари, со препораки за наводнување
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Исчистете го ударот добро1 056,00ден / сите
Чистење на удар на длабочина од 15m
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Градење ТемелиКолку чинат земјените работи? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за време...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?