Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Бравар цена

Дали барате бравар за поправка, замена на бравата? Имаме 19.417 бравари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.704 регистрирани професионалци
87.685 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини бравар? За бравари, често ги обезбедуваме следните услуги: отворање на врати, отворање автомобил, замена на брави, браварска работа. Цените на клучните услуги се околу 15-150 евра по работа. Најскапиот предмет во бравар е обично отворање на заклучена и заклучена врата. Други трошоци може да вклучуваат: заминување надвор од просторот, цена на нова брава, производство на резервни клучеви, кои чинат во просек од 15-30 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 19.417. Веќе не мора да барате: браварска цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.704 регистрирани професионалци
87.685 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: БраварПросечни цени

Ниска цена132,00 ден/парче
Просечна цена233,20 ден/парче
Висока цена352,00 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на бравар

За да ја научите точната цена на браварската услуга, испратете го побарувачката на нашите заверени експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата БРАКСМИТ.

Браварски услуги123.2ден / год
Браварска работа во опсег од повеќе од 8 часа; предизвикувачки, исклучително професионални.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Браварски услуги132.0ден / год
Браварска работа во опсег повеќе од 4 и помалку од 8 часа; предизвикувачки, исклучително професионални.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Браварски услуги154.0ден / год
Браварска работа во опсег од помалку од 4 часа; предизвикувачки, исклучително професионални.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Браварски услуги110.0ден / год
Браварска работа во опсег од повеќе од 12 часа; предизвикувачки, исклучително професионални.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Други Производи и УслугиКолку чинат другите производи и услуги? За други производи и услуги, ние...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?