Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Бојадисување на Дрвени Површини цена

Барате столар за дамка на дрво? Имаме 24.522 столари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.766 регистрирани професионалци
87.794 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини боењето на дрвото? При боење на дрво често ги обезбедуваме следните услуги: боење и лакирање на мебел, огради и други дрвени делови. Цените за доработка на дрво се околу 17-25 евра за м2. Најскапиот предмет во боење на дрво е обично целосно боење на дрвена зграда. Други трошоци може да вклучуваат: четка, лак, трошоци за испорака, кои чинат во просек од 10-150 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 24.522. Не барајте повеќе за вашата цена: боење дрво, ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа од нас.

Исто така види:Услуги
32.766 регистрирани професионалци
87.794 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Бојадисување на Дрвени ПовршиниПросечни цени

Ниска цена74,80 ден/м3
Просечна цена91,30 ден/м3
Висока цена110,00 ден/м3
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновни светла

За да ја научите точната цена на дрвото, испратете го побарувачката на нашите докажани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за поединечни услуги во категоријата дрво.

Рударство.74,80ден / м3
Законот подигање до 30 м3.
Заедно
м3
Внесете побарувачка
Сушење дрва до 6м154,00ден / м3
Сушење граѓа до 6m под 10% влага.
Заедно
м3
Внесете побарувачка
Сушење дрва над 6м132,00ден / м3
Сушење дрво над 6m под 10% влага.
Заедно
м3
Внесете побарувачка
Подигање над 30 м366,00ден / м3
Веслање дрва над 30 м3.
Заедно
м3
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Молерски Услуги, МолерКолку чини сликарската работа и сликарот? При бојадисувањето и молерот често ги...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?