Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Безбедност и Здравје при Работа цена

Дали барате безбедносен техничар за заштита при работа? Имаме 21.147 безбедносни техничари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку чини обуката за безбедност и здравје при работа? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за обука за безбедност и здравје при работа: курс за заштита при работа, завршен испит, сертификат за завршен. Цените на курсевите за здравје и безбедност се околу 25-55 евра за обука. Најскапата ставка за здравје и безбедност при работа е обично презентацијата на предавачот. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: изнајмување на простории, индивидуална обука, дополнителен завршен испит, кој чини во просек 20-50 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 21.147. Не мора да барате: цена за здравје и безбедност, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Безбедност и Здравје при РаботаПросечни цени

Ниска цена110,00 ден/Обука
Просечна цена176,00 ден/Обука
Висока цена242,00 ден/Обука
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник OSP безбедност на работа

Со цел да ја научите точната цена на безбедноста при работа, испратете го барањето на нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категорија Безбедност на БЗР на работа.

Обука264,00ден / сите
Безбедност при работа (БЗР) - Влезна и повторена обука.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Документација1 320,00ден / сите
Обработка на целосна документација на OSP.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Техника.110,00ден / год
Служба за изведба на овластена OOSP технологија.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Консултација220,00ден / год
Обезбедување на професионални консултации за безбедност и безбедност при работа.
Заедно
год
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Инженери, Инженерски ДизајнКолку чинат дизајнерите и дизајнот на зградите? Ние често ги обезбедуваме следните...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?