Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Бетонски Производи цена

Дали барате градител за бетонски производи? Имаме 22.745 градители во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Сите ценовници
Сите ценовници

Колку чинат бетонските производи? Ние често ги обезбедуваме следните услуги за бетонски производи: производство на бетонски блокови, капаци за канализација, испреплетена поплочување. Цените на бетонските производи се околу 2-50 евра по парче. Најскапиот предмет во бетонските производи се обично дизајнерски внатрешни елементи направени од бетон. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: транспортни трошоци, инсталација, кои чинат во просек од 20-50 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.745. Не барајте понатаму: цените на бетонските производи, со нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Бетонски ПроизводиПросечни цени

Ниска цена7 612,00 ден/парче
Просечна цена18 788,00 ден/парче
Висока цена30,80 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на бетонски производи

За да ја научите точната цена на бетонските производи, испратете го побарувачката на нашите заверени експерти, така што добивате повеќе понуди. Види цени за секоја услуга во категоријата Бетонски производи.

Превод132,00ден / парче
Превод засилен бетонски RZP 329/7/24 P, LXŠXV 1190 - 3290x70x240 mm, полни.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
BEAD.308,00ден / парче
Правоаголен крос-бетонски зрак за сестрински тавани од бетонски тавански инсерти, должини 1000 - 8400 mm.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Скалила за одделение352,00ден / парче
Одделение скалино свинско месо бетон атипични, LXŠXV 1200 - 1800x600x150 mm.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Панел панел.660,00ден / парче
Панел од патот IZD 300/200/15 JP 20 тони, LXŠXV 1000 - 3000x2000x150 mm.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Градежни РаботиКолку чинат градежните работи? За време на градежните работи често ги обезбедуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?