Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Анхидритни Естриси цена

Дали барате естриси од анхидрит? Имаме 22.720 сликари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.712 регистрирани професионалци
87.704 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чинат анхидритните кошулици? За анхидритни кошулици често ги обезбедуваме следните услуги: подготовка на подната конструкција, прилагодување на висината на лиената кошула, нанесување на лиената кошула. Цените на анхидритниот премаз се движат околу 10-13 евра за м2. Најскапиот предмет во анхидритните кошулици обично е изнајмувањето на специјална градежна опрема. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: подготовка на места со подно греење, кое чини во просек од 30-60 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.720. Не барајте повеќе: анхидритни кошулици цена, кај нас ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.712 регистрирани професионалци
87.704 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Анхидритни ЕстрисиПросечни цени

Ниска цена42,90 ден/м2
Просечна цена51,70 ден/м2
Висока цена57,20 ден/м2
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на Anhydrite Shered

За да ја научите точната цена на Anhydrite Shreds, испратете го барањето на нашите автентични тротоарите, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата Anhydrite Sheet.

Anhydrite Самостојно стандардни ферман70.4ден / м2
Анхидрит Самостоен 'рбет, сила на притисок 20 MPa, дебелина 15-50 mm
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Анхидрит само-израмнување83.6ден / м2
Anhydrite Самостојно-стандард Squeegee, цврстина на истегнување 20 MPA, дебелина 1 - 40 mm
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Анхирид гипс само-израмнување96.8ден / м2
Anhydrite гипс само-стандард Squeegee, сила на притисок 25 MPa, дебелина 5-30 мм
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Anhydrite гипс само-стандардниот ферман132.0ден / м2
Анхидрит Самостоен 'рбет, сила сила 30 MPa, дебелина 15-50 mm
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
ЕстрихКолку е мрестот? Често ги обезбедуваме следните услуги за естриси: консултации, консултации,...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?