Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Алуминиумски Влезни Врати цена

Барате градежен столар за алуминиумски влезни врати? Имаме 18.047 градежни столари во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини алуминиумска влезна врата? Често ги обезбедуваме следните услуги за алуминиумски влезни врати: фокус, производство, монтирање и монтажа, сервис. Цените на алуминиумските влезни врати се околу 1.000-1.200 евра по парче. Најскапиот предмет во алуминиумските влезни врати е обично производството на нетипични алуминиумски врати. Останатите трошоци може да вклучуваат: пост-гарантен сервис, транспортни трошоци, разни поправки, кои чинат во просек од 20-90 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 18.047. Не барајте повеќе: алуминиумски влезни врати цена, ќе ги добиете најдобрите понуди и квалитетна работа со нас.

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Алуминиумски Влезни ВратиПросечни цени

Ниска цена4 395,60 ден/парче
Просечна цена5 036 548,00 ден/парче
Висока цена5 438,40 ден/парче
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник на влезните врати на алуминиум

За да ја научите точната цена на влезните врати на алуминиум, испратете го побарувачката до нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Ве молиме погледнете ја секоја услуга во категоријата Алуминиумска влезна врата.

Алуминиумски едно оригинални врати1 936,00ден / парче
Едно крило ротациона алуминиумска врата со 800x2100 mm димензии.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Алуминиумска оган застаклена врата2 701,60ден / м2
Оган застаклена алуминиумска врата со челична врата на вратата и EW15 фиксни ѕидови. Филмот е формиран со жица.
Заедно
м2
Внесете побарувачка
Алуминиумски лифт - лизгање со три дела15 840,00ден / парче
Алуминиум лифт - Лизгачки три-дел врата со големина од 5000x2400 mm. Изолациски тројка, три-комора.
Заедно
парче
Внесете побарувачка
Профил на експанзија на под-кат81,40ден / М.
Профил на експанзија на SZR за сува застаклување со дебелина од 75x24x75 mm и 2,5 mm.
Заедно
М.
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Инсталација на ВратиКолку чини монтажата на вратата? При монтажа на врати често ги обезбедуваме...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?