Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

Алатки за Изнајмување цена

Дали барате провајдер за изнајмување алатки? Имаме 22.407 провајдери во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини да се изнајми алатка? Кога изнајмуваме алати, често ги обезбедуваме следните услуги: изнајмување градежни и електрични машини, градинарска опрема, рачни алати и машини за чистење. Цените за изнајмување алати и градежна опрема се околу 5-12 евра дневно. Најскапиот предмет во изнајмувањето на алат е обично изнајмувањето на ѕидарски секач. Дополнителни трошоци може да вклучуваат: заштитни ракавици, заштита за слух, очила, транспортни трошоци, кои чинат во просек од 10-35 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 22.407. Не барајте повеќе за сите ваши омилени занаети

Исто така види:Услуги
32.759 регистрирани професионалци
87.781 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: Алатки за ИзнајмувањеПросечни цени

Ниска цена22,00 ден/год
Просечна цена36,52 ден/год
Висока цена52,80 ден/год
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторАлатки за пренасочување на ценовникот.

За да ја научите точната цена на задолжувањето на алатката, испратете го побарувачката на нашите докажани експерти, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категорија на изнајмување на алатки.

Уривање чекан.57,20ден / Ден
Свиткување на уривање чекан и шарки вежба.
Заедно
Ден
Внесете побарувачка
Дупчење чекан.30,80ден / Ден
Свиткување на вежба чекан.
Заедно
Ден
Внесете побарувачка
Вибрирање плоча105,60ден / Ден
Изнајмување на вибрирачка плоча.
Заедно
Ден
Внесете побарувачка
Плочка електрична машина57,20ден / Ден
Виткање електрични плочки плочки.
Заедно
Ден
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Други Производи и УслугиКолку чинат другите производи и услуги? За други производи и услуги, ние...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?