Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се

3Д Визуелизација цена

Дали барате архитект за 3D рендерирање? Имаме 16.213 архитекти во оваа категорија. Испрати барање.

Почни
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Колку чини 3D визуелизацијата? Во 3D визуелизација, ние често ги обезбедуваме следните услуги: 3D моделирање, архитектонски и визуелизации на производи. Цените на 3Д дизајнот се околу 125-370 евра по проект. Најскапата ставка во 3D визуелизацијата е обично проектниот дизајн во форма на виртуелна и проширена реалност. Други трошоци може да вклучуваат: консултација со дизајнерот, вградување коментари во дизајнот, кои чинат во просек од 50-130 евра. Кога ќе внесете барање, ќе контактираме со давателите на 16.213. Не барајте повеќе: цена за 3D визуелизација, со нас ќе ги добиете најдобрите зделки и квалитетна работа.

Исто така види:Услуги
32.712 регистрирани професионалци
87.701 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации
Цена за: 3Д ВизуелизацијаПросечни цени

Ниска цена550,00 ден/проект
Просечна цена787,60 ден/проект
Висока цена1 188,00 ден/проект
Просечните цени се само индикативни. Цената на финалната услуга ќе зависи од големината, тешкотијата, материјалите, квалитетот и локацијата на проектот. Вие само ќе добиете точна цена од давателот на услуги.
Внесете побарувачка
КалкулаторЦеновник 3D визуелизации.

За да ја научите точната цена на 3D визуелизации, испратете го побарувачката до нашиот сертифициран специјалист, а потоа добивате повеќе понуди. Погледнете ги цените за секоја услуга во категоријата за визуелизација на 3D.

Семејна куќа екстериер до 100 м21188.0ден / сите
Визуелизација на семејна куќа извлечена на фотографии или со 3D моделирана средина.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Семејна куќа екстериерот над 200 м21672.0ден / сите
Визуелизација на семејна куќа извлечена на фотографии или со 3D моделирана средина.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Хотелски екстериер, стан или мултифункционална куќа6160.0ден / сите
Хотелски екстериер, стан или мултифункционална куќа. Визуелизација на поголема градба извлечена во фотографии или со 3D моделирана околина.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Внатрешни работи на една соба од станот или куќата1232.0ден / сите
Визуелизација на кујна, трпезарија, спална соба, дневна или детска соба со моделирање на прилагодена опрема.
Заедно
сите
Внесете побарувачка
Поврзани ЦеновникЦеновни листи на други услуги
Архитектура, АрхитектКолку чини архитект? За архитектура и архитекти, ние често ги обезбедуваме следните...
Покажи повеќе
Дали овие информации беа корисни за вас?