Услуги
Ценовници
Како работи
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Доbrедојдовте во Wilio! Го гледате Wilio како нерегистриран клиент
Префрлете се на професионален.
Навигација
Услуги
Ценовник
За апликацијата
Преземете ја апликацијата
Како работи
Како можеме да го подоbrиме
Контактирајте не
За Wilio
Најави се
Ослободени од данок на доход

Најдете паметни професионалци

Завеси
Доставувањето проект е бесплатно
Среќен клиентОдлична комуникација, се помина според планот, проектот помина како што треба. Добра работа, многу добра личност, затоа препорачувам :)
profile image
Peter Š.Клиент
Зошто Вилио?
33.619 регистрирани професионалци
93.463 решени проекти
4.8 од 5 Просечна евалуација на нашите експерти
226 512 Инсталации за апликации

Дали ви треба услуга за завеси? Wilio ќе ви помогне да најдете квалитетни експерти за проверка и фокусирање, прилагодени завеси, монтажа на завеси. Цената на завесите и завесите обично зависи од опсегот на услуги. Видете повеќе информации за услугите: корнизи, куки, чистење завеси обезбедени од еден од нашите 17.535 специјалисти и шивачки во дадената категорија

Исто така види:Цени
Корисни информацииШто треба да знаете
Која е нашата монтажа на завеси исклучителни и зошто е погоден за секое место? Бесшевна соработка која го зачувува вашето време Кога сте избрале совршени завеси за вашиот дом, можете да се свртите кон Wilio услуги кои ќе ве советуваат со вашите завеси и сите други. Не е неопходно да се затегне или да се грижи дека работниот спие. Само да ја резервирате услугата за вашиот дом (или вашето работно место) и ние ќе испратиме чудовиште за завеса што безбедно и беспрекорно ги опремени баровите и носителите. Искористете ги предностите на специјализираниот персонал Монерите на носителите на завеси кои работат се искусни и високо квалификувани експерти. Тие ќе ја донесат целата потребна опрема и алатки потребни за инсталирање на шарки. Нашите експерти веќе спроведоа бесконечен износ на такви инсталации за да можете да бидете сигурни дека нарачаните услуги ќе бидат ефективни и со максимална грижа. Загарантиран квалитет Нашата цел е да ви ги донесеме посакуваните резултати како најефикасен начин преку услугата што ќе ве задоволи. Флексибилни опции за резервација Собранието на завесата е една од оние мали дела што сме подготвени да ви помогнеме цела недела, дури и за време на официјалните празници и без понатамошни обвиненија. Па само отворете ја нашата практична онлајн формулар за резервација и направете резервација на временскиот дел што најмногу ви одговара. Алтернативно преземете Wilio за Android или iOS и го поставите терминот над неа. Ние се занимаваме со сите видови на завеси. Кога ќе се случи времето за вас нарачани услуги, ние ќе ја испратиме вашата искусна техника за да се справи со вашата работа. Мора да има на ум дека нашите работници изведоа безброј услуги за инсталација на завеси и знаат сè што треба да се знае за оваа задача. Тие исто така ви обезбедуваат корисни совети и сугестии. Видови на шарки кои можеме да те монтираме за вас: Едноставни и двојни барови; Завеси; Виси завеси, без оглед на видот на приврзаност; Панел завеси, врати завеси. Со други зборови, ние ќе можеме да ви обезбедиме комплетно решение за вашата ситуација, без оглед на завесите или завесите. Најчесто поставувани прашања Прашање: Колку долго ќе се случи услугата? Одговор: Професионален работник обично му е потребен околу 1 час за планирање на 2 завеси и уште 15 минути за виси шарки. Сето тоа зависи од тоа колку зафат треба да се монтира, а исто така и од нивната должина. Забелешка: Земете во предвид дека времето може да варира во зависност од видот и големината на железницата. П: Дали ги снабдувате завесите? Одговор: Обезбедувањето завеси и додатоци е до вас. Кога техничарот ќе пристигне на место, држете ги подготвени. Прашање: Можете ли да ми помогнете да ги инсталирате вашите ролетни? Одговор: Да, инсталацијата на ролетни е уште една работа со која можеме да ви помогнеме. Само бидете сигурни дека по пристигнувањето на техниката ќе имате ролетни и сите алатки на располагање.